Wyszukiwarka produktowa

Dzięki naszej wyszukiwarce, precyzyjnie określisz poszukiwany przez Ciebie produkt. To proste! Zacznij od wyboru producenta lub od wpisania frazy.

» » 3DK NYLON
3DK NYLON

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 48 godzin

Koszt wysyłki: od 10,00 zł

DOSTĘPNOŚĆ:

Stan produktu: nowy


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
3DK Nylon – materiał o największym potencjalne w przemyśle. Szeroko wykorzystywany w branży automotive oraz wytwórstwie maszyn i narzędzi. Bardzo odporny chemicznie na alkohole, oleje, aceton, żywice i większość zasad. Dużo bardziej wytrzymały mechanicznie niż ABS czy PLA szczególnie na rozrywanie. Łatwo poddaje się obróbce. Nylon cechuje dobra spajalność warstw i gładkość powierzchni, wymaga jednak temperatury głowicy z zakresu 240-260 stopni Celsjusza, niskich prędkości druku oraz podgrzewanego stołu roboczego. Podczas ekstruzji uwalniana jest para wodna, co jest całkowicie normalne ze względu na higroskopijność filamentu. Z nylonu tworzyć można funkcjonalne prototypy i części zamienne. Odnajduje swoje zastosowanie we  wszystkich gałęziach rynku, ze szczególnym naciskiem na branże spożywczą i chemiczną.
Nylon charakteryzuje sie sporym skurczem termicznym powodującym częste odklejanie się wydruku od stołu roboczego. Można temu zapobiec stosując podkładkę zwiększająca przyczepność, lub posmarować stół klejem PVP/PVA.

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję

Serwis i dzierżawa drukarek

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala na skorzystanie z naszej oferty bez narażania się na duże koszty. Dzierżawa drukarek na terenie Szczecina pozwala na korzystanie z urządzeń przez ustalony okres za ustaloną wcześniej opłatą. Wiemy, że nie każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na zakup profesjonalnego sprzętu, dlatego ceny dostosowane są w pełni do możliwości finansowych naszych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo również kasy fiskalne. Dostępne są zarówno modele stacjonarne, jak i urządzenia o małych gabarytach, które świetnie nadają się m.in. do sprzedaży internetowej.


3D Office Szczecin prowadzi również profesjonalny serwis drukarek na terenie Szczecina oraz okolic. Specjaliści posiadają niezbędną wiedzą oraz doświadczenie, co powala im na przeprowadzanie sprawnych napraw sprzętu biurowego. W ramach serwisu możliwa jest również wymiana elementów eksploatacyjnych oraz inne działania, mające na celu usprawnienie działania drukarek. Zapraszamy do kontaktu - atrakcyjny serwis i dzierżawa drukarek w 3dOffice Szczecin.

Ekspresowa wysyłka
Kurier DPD, Poczta Polska,
Paczkomaty
Darmowa dostawa
Dla zamówień przekraczających
199PLN
100% gwarancji
Na nasze produkty udzielamy
Państwu 24-miesięcznej
gwarancji
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli masz pytania, napisz
biuro@3doffice.pl
lub zadzwoń 91 823 44 40
Płatności obsługiwane są za pomocą: