Wyszukiwarka produktowa

Dzięki naszej wyszukiwarce, precyzyjnie określisz poszukiwany przez Ciebie produkt. To proste! Zacznij od wyboru producenta lub od wpisania frazy.

» » 3DK PLA
3DK PLA

Koszt wysyłki: od 10,00 zł

DOSTĘPNOŚĆ:

Stan produktu: nowy


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu

3DK PLA jest materiałem biodegradowalnym produkowanym z najwyższej klasy powtarzalnych granulatów renomowanego producenta.

Systemy jakościowe na linii produkcyjnej gwarantują, iż filament utrzymuje średnicę 1,75 mm z maksymalnym odchyleniem +- 0,05 mm, co jest gwarancją wydruków o najwyższej możliwej dokładności i powtarzalności.
Temperatura druku: 170-210 C
Temperatura platformy: 50 – 70 C
Jakość filamentów 3DK PLA, jest również wynikiem szczegółowych badań i testów przeprowadzonych na dedykowanym do ich używania urządzeniu, tj. na drukarce 3D – Kreator Motion i materiał ten jest najlepszym wkładem do druku dla tego typu urządzenia.
Ze względu na właściwości (m.in. niewielki skurcz) może być używany także na innych drukarkach 3D – drukujących w technologii FDM/FFF.
W celu zachowania najwyższej jakości wydruku, materiał należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu oraz chronić przed wilgocią oraz promieniami UV.
Filament jest dostarczany w rolkach 0,75 kg


 

KOLOR

biały, czarny, czerwony, naturalny, niebieski, pomarańczowy / żółty, srebrny, zielony, złoty

ROZMIAR

1,75 mm ± 0,05 mm

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję

Serwis i dzierżawa drukarek

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala na skorzystanie z naszej oferty bez narażania się na duże koszty. Dzierżawa drukarek na terenie Szczecina pozwala na korzystanie z urządzeń przez ustalony okres za ustaloną wcześniej opłatą. Wiemy, że nie każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na zakup profesjonalnego sprzętu, dlatego ceny dostosowane są w pełni do możliwości finansowych naszych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo również kasy fiskalne. Dostępne są zarówno modele stacjonarne, jak i urządzenia o małych gabarytach, które świetnie nadają się m.in. do sprzedaży internetowej.


3D Office Szczecin prowadzi również profesjonalny serwis drukarek na terenie Szczecina oraz okolic. Specjaliści posiadają niezbędną wiedzą oraz doświadczenie, co powala im na przeprowadzanie sprawnych napraw sprzętu biurowego. W ramach serwisu możliwa jest również wymiana elementów eksploatacyjnych oraz inne działania, mające na celu usprawnienie działania drukarek. Zapraszamy do kontaktu - atrakcyjny serwis i dzierżawa drukarek w 3dOffice Szczecin.

Ekspresowa wysyłka
Kurier DPD, Poczta Polska,
Paczkomaty
Darmowa dostawa
Dla zamówień przekraczających
199PLN
100% gwarancji
Na nasze produkty udzielamy
Państwu 24-miesięcznej
gwarancji
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli masz pytania, napisz
biuro@3doffice.pl
lub zadzwoń 91 823 44 40
Płatności obsługiwane są za pomocą: