Wyszukiwarka produktowa

Dzięki naszej wyszukiwarce, precyzyjnie określisz poszukiwany przez Ciebie produkt. To proste! Zacznij od wyboru producenta lub od wpisania frazy.

Produkty w kategorii Urządzenia fiskalne

Urządzenia fiskalne

Kasy fiskalne  w 3dOffice Szczecin

Oferujemy Państwu kasy oraz drukarki fiskalne firmy NOVITUS. Firma NOVITUS jest liderem na polskim rynku urządzeń fiskalnych. Solidność urządzeń oraz prostota obsługi to główne zalety oferowanych przez nas produktów. Szeroki wybór umożliwia dobór kasy fiskalnej dla każdej branży, bez względu na wielkość przedsiębiorstwa. Przeprowadzamy szkolenia z obsługi urządzeń, serwis urządzeń oraz przeglądy okresowe.  


Atrakcyjne ceny kas fiskalnych


Niewygórowane ceny sprawiają, że każdy może pozwolić sobie na zakup nowej kasy fiskalnej, która posiada wieloletnią gwarancję producenta.  3D Office Szczecin prowadzi również kompleksową obsługą oferowanych produktów – specjaliści gwarantują kompleksowy serwis produktów, przeprowadzanie przeglądów oraz szkoleń pozwalających na szybkie wdrożenie pracowników w obsługę urządzeń. Kasy fiskalne w 3dOffice Szczecin to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorstw działających na terenie Szczecina.


 

Serwis i dzierżawa drukarek

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala na skorzystanie z naszej oferty bez narażania się na duże koszty. Dzierżawa drukarek na terenie Szczecina pozwala na korzystanie z urządzeń przez ustalony okres za ustaloną wcześniej opłatą. Wiemy, że nie każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na zakup profesjonalnego sprzętu, dlatego ceny dostosowane są w pełni do możliwości finansowych naszych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo również kasy fiskalne. Dostępne są zarówno modele stacjonarne, jak i urządzenia o małych gabarytach, które świetnie nadają się m.in. do sprzedaży internetowej.


3D Office Szczecin prowadzi również profesjonalny serwis drukarek na terenie Szczecina oraz okolic. Specjaliści posiadają niezbędną wiedzą oraz doświadczenie, co powala im na przeprowadzanie sprawnych napraw sprzętu biurowego. W ramach serwisu możliwa jest również wymiana elementów eksploatacyjnych oraz inne działania, mające na celu usprawnienie działania drukarek. Zapraszamy do kontaktu - atrakcyjny serwis i dzierżawa drukarek w 3dOffice Szczecin.

Ekspresowa wysyłka
Kurier DPD, Poczta Polska,
Paczkomaty
Darmowa dostawa
Dla zamówień przekraczających
199PLN
100% gwarancji
Na nasze produkty udzielamy
Państwu 24-miesięcznej
gwarancji
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli masz pytania, napisz
biuro@3doffice.pl
lub zadzwoń 91 823 44 40
Płatności obsługiwane są za pomocą: