Wyszukiwarka produktowa

Dzięki naszej wyszukiwarce, precyzyjnie określisz poszukiwany przez Ciebie produkt. To proste! Zacznij od wyboru producenta lub od wpisania frazy.

» » 3DK NYLON
3DK NYLON

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 48 godzin

Koszt wysyłki: od 10,00 zł

DOSTĘPNOŚĆ:

Stan produktu: nowy


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
3DK Nylon – materiał o największym potencjalne w przemyśle. Szeroko wykorzystywany w branży automotive oraz wytwórstwie maszyn i narzędzi. Bardzo odporny chemicznie na alkohole, oleje, aceton, żywice i większość zasad. Dużo bardziej wytrzymały mechanicznie niż ABS czy PLA szczególnie na rozrywanie. Łatwo poddaje się obróbce. Nylon cechuje dobra spajalność warstw i gładkość powierzchni, wymaga jednak temperatury głowicy z zakresu 240-260 stopni Celsjusza, niskich prędkości druku oraz podgrzewanego stołu roboczego. Podczas ekstruzji uwalniana jest para wodna, co jest całkowicie normalne ze względu na higroskopijność filamentu. Z nylonu tworzyć można funkcjonalne prototypy i części zamienne. Odnajduje swoje zastosowanie we  wszystkich gałęziach rynku, ze szczególnym naciskiem na branże spożywczą i chemiczną.
Nylon charakteryzuje sie sporym skurczem termicznym powodującym częste odklejanie się wydruku od stołu roboczego. Można temu zapobiec stosując podkładkę zwiększająca przyczepność, lub posmarować stół klejem PVP/PVA.

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję
Ekspresowa wysyłka
Kurier DPD, Poczta Polska,
Paczkomaty
Darmowa dostawa
Dla zamówień przekraczających
199PLN
100% gwarancji
Na nasze produkty udzielamy
Państwu 24-miesięcznej
gwarancji
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli masz pytania, napisz
biuro@3doffice.pl
lub zadzwoń 91 823 44 40
Płatności obsługiwane są za pomocą: