Wyszukiwarka produktowa

Dzięki naszej wyszukiwarce, precyzyjnie określisz poszukiwany przez Ciebie produkt. To proste! Zacznij od wyboru producenta lub od wpisania frazy.

Produkty w kategorii Drukarki

Drukarki Szczecin

Drukarki Szczecin 3D Office zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą urządzeń drukujących – nowych oraz fabrycznie regenerowanych. Oferujemy drukarki, kopiarki i urządzenia wielofunkcyjne renomowanych firm – Canon, Hewlett-Packard, Brother, Toshiba, Dell i wielu innych. Siedzibą firmy jest Szczecin, jednak naszą ofertę kierujemy do klientów z całej Polski i zza granicy.

Drukarka stanowi niezbędny element wyposażenia każdego biura. Urządzenie pozwala na szybkie drukowanie i powielanie materiałów biurowych. 3D Office Szczecin oferuje drukarki i urządzenia wielofunkcyjne od czołowych producentów w najlepszych cenach. W asortymencie naszej firmy znajdą Państwo wyłącznie produkty sprawdzone i doceniane przez tysiące użytkowników – zarówno firm, jak i klientów indywidualnych. Oprócz samych drukarek posiadamy szeroką gamę elementów eksploatacyjnych, wśród których znajdują się, między innymi, tusze i tonery do naszych produktów.

Serwis drukarek w Szczecinie

3D Office prowadzi również profesjonalny serwis drukarek dla klientów ze Szczecina i okolic. Nasi specjaliści, dzięki szerokiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, są w stanie przywrócić do pełnej sprawności drukarki każdej firmy, o różnym stopniu uszkodzenia. Naprawy sprzętu biurowego przeprowadzamy sprawnie, szybko i w przystępnych cenach. W ramach serwisu możliwa jest również wymiana elementów eksploatacyjnych oraz inne działania, które usprawnią działanie powierzonych nam drukarek.

Dzierżawa urządzeń biurowych – drukarki bez ryzyka

Z myślą o pełnym zadowoleniu naszych klientów stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala skorzystać z naszej oferty bez narażania się na duże koszty związane z zakupem profesjonalnych urządzeń biurowych – zdajemy sobie sprawę, że nie każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na zakup najlepszego sprzętu, zwłaszcza na początku swojej działalności. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów dzierżawimy drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i kasy fiskalne. Dostępne są zarówno modele stacjonarne, jak i urządzenia o małych gabarytach, które świetnie nadają się między innymi do sprzedaży internetowej.

Dzięki naszej propozycji najlepsze drukarki i inne urządzenia biurowe dostępne są dla każdego – dzierżawa profesjonalnych urządzeń na terenie Szczecina pozwala korzystać z naszych urządzeń przez ustalony okres, za ustaloną opłatą. Oferowane przez nas ceny są dostosowane do możliwości finansowych naszych klientów, dzięki czemu na dzierżawę profesjonalnego urządzenia może pozwolić sobie każda firma.


 
Ekspresowa wysyłka
Kurier DPD, Poczta Polska,
Paczkomaty
Darmowa dostawa
Dla zamówień przekraczających
199PLN
100% gwarancji
Na nasze produkty udzielamy
Państwu 24-miesięcznej
gwarancji
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli masz pytania, napisz
biuro@3doffice.pl
lub zadzwoń 91 823 44 40
Płatności obsługiwane są za pomocą: