Wyszukiwarka produktowa

Dzięki naszej wyszukiwarce, precyzyjnie określisz poszukiwany przez Ciebie produkt. To proste! Zacznij od wyboru producenta lub od wpisania frazy.

Produkty w kategorii Kasy fiskalne

Kasy fiskalne Szczecin

3D Office z siedzibą w Szczecinie oferuje Państwu kasy i drukarki fiskalne firmy NOVITUS, która jest liderem na polskim rynku urządzeń fiskalnych. Solidność urządzeń oraz prostota ich obsługi to główne zalety oferowanych przez nas produktów. Posiadamy szeroki wybór urządzeń – wśród oferowanych produktów znajdą Państwo kasy fiskalne odpowiednie dla każdej branży, zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Zajmujemy się również przeprowadzaniem szkoleń z obsługi oferowanych przez nas urządzeń, prowadzimy ich serwis i przeglądy okresowe.

Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową. Jeśli dokonają Państwo zakupu opiewającego na kwotę powyżej 199 złotych, my pokrywamy koszty przesyłki. Na wszystkie oferowane kasy fiskalne, drukarki fiskalne i inne urządzenia udzielamy 24-miesięcznej gwarancji – wybierając 3D Office mogą mieć Państwo pewność najwyższej jakości produktów.

Kasy fiskalne w najlepszych cenach – najlepsze oferta kas fiskalnych w Szczecinie

Niewygórowane ceny naszych produktów sprawiając, że każdy może sobie pozwolić na zakup nowej, niezawodnej kasy fiskalnej. Nasze kasy i drukarki fiskalne objęte są wieloletnią gwarancją producenta. 3D Office w Szczecinie prowadzi także kompleksową obsługę oferowanych produktów – nasi wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści gwarantują kompleksowy serwis produktów, przeglądy sprzętu oraz szkolenia pozwalające na szybkie wdrożenie pracowników w obsługę wybranych urządzeń. Szeroki wybór i wszechstronność naszych usług sprawia, że kasy fiskalne w 3D Office to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorców działających na terenie Szczecina.

Kasy fiskalne – jaką wybrać?

Kasy fiskalne są urządzeniami niezbędnymi w niemal każdej firmie, która kieruje swoją ofertę na rynek konsumencki. Z każdym rokiem maleje liczba przedsiębiorstw objętych zwolnieniem z ich stosowania. W 2018 roku możemy się spodziewać wejścia w życie regulacji o obowiązkowej archiwizacji paragonów online, co dla wielu firm będzie się równało z koniecznością wymiany użytkowanych do tej pory urządzeń fiskalnych – kasy fiskalne obowiązkowo będą musiały posiadać łączność z Internetem.

Na rynku dostępna jest bardzo szeroka oferta kas i innych urządzeń fiskalnych. Wśród nich znajdują się małe, mobilne kasy fiskalne, będące korzystnym wyborem dla małych przedsiębiorstw, wydających niewielką ilość paragonów fiskalnych. Duże przedsiębiorstwa wybierają średnie bądź systemowe kasy i drukarki fiskalne, zintegrowane z systemem magazynowym czy księgowym. Kasy fiskalne różnią się od siebie rozmiarem, wagą, wytrzymałością, rozmiarem i rodzajem wyświetlacza, długością taśmy i szybkością drukowania, ilością klawiszy funkcyjnych, funkcjami kasjerskimi i możliwością współpracy z innymi urządzeniami, oraz wieloma innymi parametrami. Jednym z nich, mającym szczególne znaczenie dla przedsiębiorców, jest ich cena. Jeśli mają Państwo wątpliwości, jaką kasę fiskalną wybrać do swojego biznesu, oferujemy fachowe doradztwo naszych specjalistów – zapraszamy do kontaktu z 3D Office.


 
Ekspresowa wysyłka
Kurier DPD, Poczta Polska,
Paczkomaty
Darmowa dostawa
Dla zamówień przekraczających
199PLN
100% gwarancji
Na nasze produkty udzielamy
Państwu 24-miesięcznej
gwarancji
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli masz pytania, napisz
biuro@3doffice.pl
lub zadzwoń 91 823 44 40
Płatności obsługiwane są za pomocą: