Wyszukiwarka produktowa

Dzięki naszej wyszukiwarce, precyzyjnie określisz poszukiwany przez Ciebie produkt. To proste! Zacznij od wyboru producenta lub od wpisania frazy.

Produkty w kategorii Kserokopiarki / Urządzenia Wielofunkcyjne

Kserokopiarki Szczecin

3D Office z siedzibą w Szczecinie oferuje szeroki wybór urządzeń biurowych. W asortymencie znajdują się kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, urządzenia fiskalne i materiały eksploatacyjne, między innymi tusze i tonery do oferowanych urządzeń biurowych. U nas znajdą Państwo tylko niezawodne urządzenia renomowanych marek, sprawdzone przez tysiące zadowolonych użytkowników – zarówno małych, jak i dużych firm.

Serwis i dzierżawa kserokopiarek – Szczecin

Prowadzimy nie tylko sprzedaż, ale również profesjonalny serwis kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych, zarówno urządzeń jednostanowiskowych, jak i większego sprzętu. Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu potrafią w krótkim terminie przywrócić do sprawności kserokopiarki i inne urządzenia każdej firmy i w każdym wieku. Proponowane przez nas ceny za serwis sprzętu biurowego dostosowane są do możliwości finansowych Twojej firmy.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każda firma jest w stanie, szczególnie na początku swojej działalności, pozwolić sobie na zakup profesjonalnego sprzętu – dlatego naszym klientom oferujemy również dzierżawę urządzeń biurowych. Kserokopiarki, drukarki i urządzenia wielofunkcyjne dzierżawimy w Szczecinie na ustalony z klientem okres, za stałą opłatą dostosowaną do możliwości klienta. Zainteresowanych naszą ofertą dzierżawy urządzeń zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy.

Wybór najlepszej kserokopiarki lub urządzenia wielofunkcyjnego

Wybór najodpowiedniejszej kserokopiarki wcale nie jest łatwy – do wyboru zawsze mamy kilkanaście czy kilkadziesiąt różnych modeli. Dokonując wyboru należy mieć na uwadze ilość stron, które urządzenie jest w stanie wydrukować w ciągu minuty, dostępność serwisu i okres gwarancji, koszty eksploatacji czy dodatkowe funkcjonalności, takie jak na przykład współpraca z urządzeniami mobilnymi. Istotnym kryterium mogą być też gabaryty urządzenia – jeśli dysponujemy niewielkim biurem, najlepszym wyborem będzie urządzenie wielofunkcyjne, które zajmuje stosunkowo niewiele miejsca.

Nasi specjaliści pomogą wybrać najodpowiedniejsze dla Twojego biznesu urządzenie biurowe. Przed dokonaniem znacznej inwestycji w sprzęt klientów ze Szczecina zachęcamy do skorzystania z opcji dzierżawy kserokopiarki lub urządzenia wielofunkcyjnego – dzięki temu przekonacie się Państwo, czy wybrany sprzęt spełnia Wasze oczekiwania.


 
Ekspresowa wysyłka
Kurier DPD, Poczta Polska,
Paczkomaty
Darmowa dostawa
Dla zamówień przekraczających
199PLN
100% gwarancji
Na nasze produkty udzielamy
Państwu 24-miesięcznej
gwarancji
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli masz pytania, napisz
biuro@3doffice.pl
lub zadzwoń 91 823 44 40
Płatności obsługiwane są za pomocą: