Serwis drukarek HP - Szczecin

Firma 3D Office w Szczecinie prócz sprzedaży urządzeń biurowych oferuje Państwu profesjonalny serwis drukarek firmy HP. Usług serwisowych i konserwacyjnych dokonujemy po upływie gwarancji udzielonej przez producenta. Nasi doświadczeni serwisanci, dzięki posiadają wiedzę i doświadczeniu, potrafią rozwiązać każdy problem. Nasz serwis drukarek HP kieruje swoją ofertę zarówno do firm, jak i do klientów indywidualnych. Zachęcamy również do dokonywania regularnej konserwacji drukarek HP, co pozwoli zminimalizować ryzyko wystąpienia poważnych usterek.

Naprawa lub konserwacja drukarek HP może łączyć się z koniecznością wymiany niektórych elementów eksploatacyjnych. Nasz serwis drukarek HP zawsze stosuje oryginalne części firmy Canon, jednak po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe jest użycie tańszych części alternatywnych. Każdą naprawę i każdego Klienta traktujemy indywidualnie – zawsze uwzględniamy Państwa możliwości i preferencje. Na wszelkie nasze usługi serwisowe udzielamy gwarancji. Współpraca z nami się opłaca – naprawy dokonywane na rzecz stałych Klientów wyceniamy według preferencyjnych stawek.


Serwis drukarek HP – naprawa drukarki krok po kroku

Serwis drukarek HP 3D Office w Szczecinie świadczy usługi serwisowe i konserwacyjne. Jeżeli Państwa drukarka przestała działać bądź działa w sposób nieprawidłowy, prosimy o kontakt telefoniczny. Nasz technik dokonuje wstępnej diagnozy problemu na podstawie udzielonych przez Państwa informacji. Wówczas możliwe jest ustalenie orientacyjnej ceny usługi oraz umówienie dogodnego dla Państwa terminu naprawy.

Nasz serwis drukarek HP może dokonać naprawy w naszej siedzibie lub w Państwa firmie bądź domu, w zależności od Państwa preferencji, rodzaju i skali koniecznych napraw. W sytuacji, gdy w trakcie dokonywania prac serwisowych ujawni się konieczność dokonania dodatkowych napraw, nasz pracownik niezwłocznie Państwa o tym poinformuje – nie wykonujemy żadnych czynności bez uprzedniej konsultacji z Klientem. Po dokonaniu naprawy technik zawsze wykonuje autotest urządzenia – po jego pomyślnym przebiegu urządzenie oddane zostanie do Państwa użytku.

Ekspresowa wysyłka
Kurier DPD, Poczta Polska,
Paczkomaty
Darmowa dostawa
Dla zamówień przekraczających
199PLN
100% gwarancji
Na nasze produkty udzielamy
Państwu 24-miesięcznej
gwarancji
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli masz pytania, napisz
biuro@3doffice.pl
lub zadzwoń 91 823 44 40
Płatności obsługiwane są za pomocą: