Dzierżawa drukarek w Szczecinie

Dzierżawa drukarek to jedna z usług oferowanych Państwu przez naszą firmę. Pozwoli to na ograniczenie kosztów ponoszonych na druk w firmie. 3D Office oferuje wynajem nowoczesnych drukarek firmom działającym na terenie Szczecina i okolic. Dzierżawa umożliwia korzystanie z urządzenia bez konieczności jego zakupu. Mogą Państwo użytkować wybrane urządzenia przez dowolny, ustalony okres, za stała opłatą. Jest to świetny sposób na przetestowanie sprzętu, jeżeli posiadasz wątpliwości co do jego zakupu. Nie musisz martwić się o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń, w cenie wynajmu zawarte są wszystkie materiały eksploatacyjne, serwis i przeglądy, a w przypadku poważniejszej awarii sprzętu oferujemy zastępczy. Wszelkie naprawy są wykonywane szybko i sprawnie. Przy dłuższej współpracy oferujemy dodatkowe rabaty. Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą!

Wynajem urządzeń biurowych w Szczecinie

Dzierżawa drukarek to kolejna z usług oferowanych Państwu przez naszą firmę. Umożliwia ona na skorzystanie z oferty 3D Office bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów zakupu urządzeń biurowych. Dzierżawa drukarek pozwala na korzystanie z profesjonalnego sprzętu biurowego bez inwestycji nadwyrężających budżet przedsiębiorstwa – dzięki możliwości dzierżawy naszego sprzętu mogą Państwo korzystać z wybranych urządzeń przez dowolny, ustalony okres, za stałą opłatą. Dzierżawa drukarek to także doskonały sposób na przetestowanie sprzętu przed jego zakupem – użytkując urządzenie w trakcie wykonywania codziennych czynności najskuteczniej sprawdzą Państwo, czy spełnia ono Państwa oczekiwania.

Dzierżawa drukarek – dla kogo?

Dzierżawa drukarek to coraz popularniejsza forma korzystania przez firmy z profesjonalnego sprzętu drukującego. Korzystają z niej nie tylko małe firmy, które nie mogą sobie pozwolić na znaczną inwestycję, jaką jest zakup odpowiedniego sprzętu drukującego. Coraz częściej dzierżawa drukarek wybierana jest również przez duże przedsiębiorstwa. Pozwala przetestować sprzęt, bądź po prostu systematycznie wymieniać go na bardziej zaawansowany, w miarę rozwoju działalności, a przy tym nie tracąc czasu na czynności związane ze zbyciem używanego dotychczas sprzętu. To także świetna opcja dla tych, którzy posiadają urządzenia drukujące, których nie chcą sprzedawać – możliwość ich wydzierżawienia pozwala zwiększyć przychody o stałą kwotę przez okres ustalony w umowie dzierżawy. Dzierżawa drukarek pozwala także na optymalizację kosztów. Wynajęcie sprzętu wiąże się z koniecznością opłacania stałej, miesięcznej opłaty, ustalanej przy podpisywaniu umowy. Wyeliminowane zostają wszelkie dodatkowe koszty związane z naprawą sprzętu – usługi serwisowania i koszty eksploatacyjne wliczone są w kwotę wynajmu sprzętu. Dzierżawiąc urządzenia biurowe przedsiębiorstwo ma gwarancję sprawnego, profesjonalnego serwisowania drukarek, bez konieczności liczenia się z nieprzewidzianymi kosztami naprawy, wymiany części czy też niespodziewanej konieczności zakupu nowego sprzętu.

Oferta dzierżawy drukarek w 3D Office - Szczecin

3D Office oferuje dzierżawę drukarek firmom działającym na terenie Szczecina i okolic. Oprócz urządzeń drukujących i wielofunkcyjnych posiadamy także kasy i drukarki fiskalne odpowiednie dla każdego biznesu – duże, systemowe urządzenia i małe, mobilne kasy. Prowadzimy także usługi serwisowe sprzętu drukującego. Możemy Państwu zaoferować sprzęt takich firm jak HP, Canon, Brother, Dell, Xerox, Epson, Samsung, Ricoh, Nashuatec, Rex-Rothary, OKI i wielu innych. Dzierżawa drukarek dotyczy jedynie urządzeń poleasingowych. Jeśli chcą Państwo wydzierżawić swój sprzęt drukujący, my umieścimy go w naszej ofercie – bez możliwości sprzedaży. Osoby lub firmy zainteresowane dzierżawą konkretnego urządzenia skontaktują się z Państwem, a po ustaleniu wszystkich warunków podpisana zostanie stosowna umowa.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby dostosować usługę do swoich potrzeb.