Obsługa informatyczna

W zakresie naszej działalności oferujemy także kompleksową opiekę informatyczną, w ramach której serwisujemy komputery i inne sprzęty. Usługa dotyczy także systemów operacyjnych, serwerów i sieci. Można z niej korzystać zarówno w ramach abonamentu, jak i jednorazowo – na zlecenie

.

Ponieważ zależy nam na komforcie naszych klientów, jedną z usług, które oferujemy jest kompleksowa usługa informatyczna. Kierujemy ją nie tylko do dużych przedsiębiorstw i podmiotów profesjonalnych, ale także do mniejszych firm i klientów indywidualnych. W ramach tej usługi oferujemy dostosowaną do Twoich potrzeb opiekę informatyczną obejmującą szeroki zakres naszych kompetencji.

Działamy kompleksowo

Zakres usług, które świadczymy w ramach opieki informatycznej jest szeroki i przemyślany w taki sposób, aby zapewnić naszym klientom maksymalny komfort korzystania z urządzeń zarówno do indywidualnego użytku, jak i w funkcjonowaniu dużej firmy. W ramach opieki informatycznej oferujemy serwis komputerów i innych sprzętów, a ponadto zajmujemy się szeroko pojętymi zagadnieniami związanymi z systemami operacyjnymi, serwerami i siecią. W zależności od Twoich preferencji, możemy serwisować sprzęt u Ciebie w domu albo w naszej siedzibie. Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza.

Wybór należy do Ciebie

Ze względu na różnorodne potrzeby naszych klientów, oferujemy wybór najbardziej dogodnej formy skorzystania z usługi. Jeżeli zależy Ci na tym, aby nasz zespół przez oznaczony czas udzielał Ci stałego, profesjonalnego wsparcia technicznego, możemy podpisać umowę, w ramach której możesz wykupić abonament na pełną opiekę informatyczną. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo funkcjonowania sprzętów i systemów operacyjnych. Ponadto takie rozwiązanie zapewnia stałą opiekę naszego zespołu, przez co zwiększa komfort i profesjonalizm Twojej pracy, a zawarcie umowy na oznaczony czas, z góry określa koszty wykonania usługi. Jeżeli chcesz skorzystać z usługi informatycznej jednorazowo, jest to możliwe w ramach zlecenia, a jego koszt będzie rozliczony na podstawie roboczogodzin. To bardzo dobre rozwiązanie dla klientów indywidualnych, którzy nie potrzebują na co dzień korzystać ze stałej opieki informatycznej.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby dostosować usługę do swoich potrzeb.