Serwis drukarek

Jeżeli Twoje urządzenie nie działa tak jak powinno, zgłoś się do nas, a my zagwarantujemy Ci profesjonalną pomoc na najżywszym poziomie

Gwarancja profesjonalizmu

Jedną z usług naszej firmy jest serwis drukarek i kserokopiarek. Działamy na terenie całego Szczecina i w jego okolicach. Jeżeli Twoje urządzenie nie działa tak, jak powinno, zgłoś się do nas. Możesz być pewny, że sprzęt znajdzie się w najlepszych rękach. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy najlepiej będą wiedzieli, jak poradzić sobie z problemem. Dołożymy wszelkich starań, żeby urządzenie jak najszybciej wróciło do pełnej sprawności. W tym zakresie oferujemy także wymianę części eksploatacyjnych, przegląd i konserwację drukarek i kserokopiarek.

Nie boimy się wyzwań

Serwisujemy drukarki każdego rodzaju. Tę usługę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, które na co dzień korzystają z urządzeń wielofunkcyjnych. Dokonujemy napraw drukarek HP, Brother, Canon, Epson, Samsung, Ricoh, Nashuatec, Rex-Rothary, Develop, Kyocera, OKI, Dell, Xerox. Zespół naszych profesjonalistów stale poszerza wiedzę, dzięki czemu potrafimy poradzić sobie z każdym problemem.

Indywidualnie podchodzimy do klienta

Możesz mieć pewność, że zgłaszając się do nas, zostaniesz potraktowany indywidualnie, a cena i wszelkie szczegóły będą dostosowane do Twoich preferencji. Skontaktuj się z nami telefonicznie, a nasz specjalista dokona wstępnej diagnozy problemu i już na tym etapie będzie mógł podać orientacyjną cenę serwisu. Ustalimy także miejsce dokonywania naprawy, tak aby zadbać o Twój komfort i wygodę. Możemy przyjechać do Ciebie albo naprawić urządzenie w siedzibie naszej firmy.

Bez ukrytych kosztów

Po znalezieniu źródła problemu podamy cenę wykonania usługi oraz czas, który będzie nam potrzebny do przywrócenia Twojego urządzenia do pełnej sprawności. Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że nie kryją się w nich żadne ukryte koszty. O wszelkich dodatkowych naprawach wiążących się ze wzrostem ceny usługi, a nieprzewidzianych wcześniej, będziemy informowali Cię na bieżąco i dokonywali ich za Twoją zgodą.

Profesjonalny serwis drukarek HP, Canon i Brother

Po upływie gwarancji udzielonej przez producentów HP, Canon i Brother, dokonujemy profesjonalnego serwisu drukarek tych marek. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że nasi specjaliści użyją tylko oryginalnych części. Po wcześniejszym ustaleniu tego z klientem, możliwe jest także skorzystanie z części alternatywnych, bezpiecznych dla urządzenia.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby dostosować usługę do swoich potrzeb.