Serwis drukarek Brother w Szczecinie

3D Office oferuje Państwu profesjonalne usługi serwisowe drukarek firmy Brother po upływie gwarancji producenta. Nasi wykwalifikowani specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie i dogłębną znajomość budowy drukarek tej marki, potrafią sobie poradzić z każdą usterką. Serwis drukarek Brother w Szczecinie wykonuje naprawy zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy zarówno serwis, jak i usługi konserwacyjne urządzeń tej firmy.

Jeśli serwis drukarek firmy Brother wymaga wymiany części eksploatacyjnych, mogą Państwo mieć pewność, że użyte zostaną jedynie oryginalne części tej firmy. Istnieje możliwość zastosowania elementów alternatywnych – jedynie po wcześniejszym ustaleniu z Klientem. Każdą naprawę traktujemy indywidualnie – zawsze uwzględniamy Państwa możliwości i preferencje. Na wszelkie dokonywane przez nas usługi serwisowe otrzymują Państwo gwarancję.

Serwis drukarek Brother – jak wygląda proces naprawy drukarki?

Nasz serwis drukarek Brother świadczy usługi na terenie Szczecina i w okolicach. Jeśli Państwa drukarka nie działa w sposób prawidłowy, prosimy o kontakt telefoniczny. Nasz technik na podstawie udzielonych przez Państwa informacji postawi wstępną diagnozę problemu, dzięki czemu będzie możliwe również podanie orientacyjnej ceny i terminu naprawy. Jeśli będą Państwo zainteresowani współpracą, wówczas jeden z naszych specjalistów przystąpi do naprawy drukarki. W zależności od Państwa preferencji, modelu drukarki i rozmiarów koniecznej naprawy, usługa serwisowania może odbyć się bądź w siedzibie naszej firmy, bądź w Państwa firmie lub domu. Jeżeli w trakcie naprawy wyniknie konieczność dokonania dodatkowych, nieuzgodnionych wcześniej czynności, niezwłocznie zostaną Państwo o tym powiadomieni – nie dokonujemy żadnych dodatkowych napraw bez porozumienia z Klientem, zwłaszcza jeśli ma to wpływ na cenę usługi. Po dokonaniu każdej naprawy nasz technik dokonuje autotestu urządzenia. Dopiero mając pewność, że drukarka działa sprawnie, pobierana jest opłata za usługę.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby dostosować usługę do swoich potrzeb.