Serwis drukarek CANON

Firma 3D Office oferuje Państwu profesjonalny serwis drukarek firmy Canon po upływie gwarancji na urządzenie. Jesteśmy w stanie naprawić każdy model drukarki i każdą usterkę. Nasi doświadczeni specjaliści posiadają szeroką wiedzę na temat drukarek tej marki, dzięki czemu poradzą sobie z każdym problemem. Serwis drukarek Canon w Szczecinie wykonuje usługi serwisowe zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Zachęcamy Państwa także do regularnej konserwacji drukarek Canon, co zminimalizuje ryzyko wystąpienia poważnych usterek, a co za tym idzie – zmniejszy koszty utrzymania urządzenia w najlepszej formie.

Jeśli serwis drukarek Canon łączy się z koniecznością wymiany części eksploatacyjnych, zawsze używamy oryginalnych elementów firmy Canon. Istnieje możliwość zastosowania części alternatywnych po wcześniejszym uzgodnieniu z Klientem. Każdy serwis traktujemy indywidualnie, każdorazowo uwzględniając Państwa możliwości i preferencje. Stali Klienci mogą liczyć na preferencyjne stawki na nasze usługi. Na wszelkie dokonywane przez nas usługi serwisowe udzielamy gwarancji.

Serwis drukarek Canon – jak zlecić naprawę drukarki?

Prowadzony przez 3D Office serwis drukarek Canon świadczy usługi serwisowe i konserwacyjne na terenie Szczecina i okolic. Jeżeli drukarka przestała działać bądź wykazuje jakiekolwiek nieprawidłowości, prosimy o kontakt telefoniczny – nasz technik dokona wstępnej diagnozy problemu na podstawie udzielonych przez Państwa informacji. Na ich podstawie nasz specjalista będzie w stanie określić orientacyjną cenę naprawy. Jeśli będą Państwo zainteresowani współpracą, wspólnie ustalimy najbardziej dogodny termin, w którym jeden z naszych specjalistów przystąpi do naprawy drukarki. Usługa serwisowania może odbyć się w siedzibie 3D Office lub w Państwa firmie bądź domu – uzależnione jest to od Państwa preferencji oraz rodzaju koniecznej naprawy. Jeżeli w trakcie prac wyniknie konieczność dokonania innych czynności, które nie zostały wcześniej ustalone, niezwłocznie zostanie to z Państwem skonsultowane – nie dokonujemy żadnych napraw dodatkowych bez akceptacji Klienta. Po dokonaniu naprawy nasz specjalista zawsze dokonuje autotestu urządzenia – po jego pomyślnym przebiegu, zyskawszy pewność, iż drukarka działa sprawnie, urządzenie oddawane jest do Państwa użytku.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby dostosować usługę do swoich potrzeb.