Serwis drukarek Szczecin

3D Office prowadzi serwis drukarek na terenie Szczecina oraz w okolicach. Nasi wykwalifikowani specjaliści posiadają odpowiednią wiedzę i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu są w stanie przywrócić do pełnej sprawności niemal każde urządzenie drukujące. W ramach usługi serwisowania możliwa jest także wymiana części eksploatacyjnych. Ofertę w zakresie naprawy urządzeń biurowych kierujemy zarówno do firm, jak i do klientów indywidualnych. Każdą naprawę traktujemy indywidualnie – cena ustalana jest po dokonaniu wstępnej diagnozy problemu, z uwzględnieniem potrzeb i możliwości Klienta.

Naprawa drukarek – zakres usług serwisu drukarek w Szczecinie

Dla naszych specjalistów naprawa drukarek to nie tylko praca, ale i pasja – każde zlecenie traktują jak wyzwanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie poradzić sobie z serwisem zarówno drukarek jednostanowiskowych, jak i większymi urządzeniami wielofunkcyjnymi. Naprawiamy drukarki firm HP, Brother, Canon, Epson, Samsung, Ricoh, Nashuatec, Rex-Rothary, Develop, Kyocera, OKI, Dell, Xerox i wielu innych. Stale poszerzamy naszą wiedzę dążąc do tego, aby w jak najkrótszym czasie zlikwidować każdy z problemów, z jakimi zgłaszają się do nas Klienci. Prowadzimy serwis drukarek każdego rodzaju – igłowych, atramentowych, laserowych oraz wielofunkcyjnych urządzeń biurowych. Jeśli naprawa skierowanych do serwisu drukarek wymaga wymiany części eksploatacyjnych, mogą Państwo być pewni, że użyte zostaną tylko oryginalne części najwyższej jakości. Zastosowanie elementów alternatywnych zawsze konsultujemy z Klientem. Na każdą z naszych usług serwisowych udzielamy gwarancji, dzięki czemu mogą Państwo być pewni najwyższej jakości naprawy. Klientów ze Szczecina zachęcamy także do skorzystania z naszych usług przeglądu i konserwacji drukarek.

Serwis drukarek – co robić, gdy urządzenie nie działa prawidłowo?

Jeżeli Państwa drukarka wymaga naprawy, prosimy skontaktować się z nami telefonicznie. Na podstawie udzielonych nam informacji będziemy wstanie dokonać wstępnej diagnozy problemu. Na tym etapie jesteśmy w stanie podać Państwu orientacyjną cenę usługi. Następnie ustalany jest termin, w którym odbędzie się naprawa drukarek zgłoszonych do serwisu – może ona się odbyć u nas, bądź w Państwa firmie lub domu – w zależności od Państwa preferencji i specyfiki urządzenia. Po obejrzeniu urządzenia nasz technik będzie w stanie określić cenę i czas wykonania serwisu. Czas konieczny do wykonania naprawy może okazać się nieznacznie krótszy lub dłuższy od zakładanego, o czym zawsze zostaną Państwo poinformowani. Również w sytuacji, gdy wyniknie konieczność dokonania dodatkowych napraw, nieprzewidzianych podczas wstępnej diagnozy, bądź wymiany niektórych elementów urządzenia, każda taka czynność jest zawsze konsultowana z Klientem. Każda naprawa drukarek traktowana jest indywidualnie, dlatego nie podajemy cennika naszych usług i nie przeliczamy ich na roboczogodziny. W celu ustalenia orientacyjnej ceny za usługę serwisowania konkretnego urządzenia prosimy o kontakt – ustalimy ją wspólnie, biorąc pod uwagę nie tylko konieczne naprawy, ale i Państwa preferencje i możliwości. Stali Klienci 3D Office mogą liczyć na preferencyjne stawki.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby dostosować usługę do swoich potrzeb.