Szeroki wybór profesjonalnych urządzeń w konkurencyjnych cenach

W naszym sklepie znajdziesz urządzenia dostosowane do preferencji każdego użytkownika. Oferujemy szeroki wybór drukarek, drukarek 3D, kserokopiarek i kas fiskalnych w najlepszych cenach

Szukasz idealnego urządzenia na miarę swoich potrzeb?

W naszej ofercie znajdziesz największy w Szczecinie wybór drukarek i kserokopiarek w konkurencyjnych cenach. Oferujemy zarówno urządzenia nowe, jak i fabrycznie regenerowane. Znajdziesz u nas drukarki, drukarki 3D, kserokopiarki, kasy fiskalne i inne urządzenia wielofunkcyjne. Zapewniamy szeroki wybór sprzętu dostosowanego do indywidualnych preferencji klienta.

Sprawdzone marki

Dbamy o to, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzone produkty renomowanych producentów takich jak HP, Brother, Canon, Epson, Samsung, Ricoh, Nashuatec, Rex-Rothary, Develop, Kyocera, OKI, Dell, Xerox, a wszystko w najlepszych cenach.

Urządzenie dopasowane do Ciebie

Jeżeli szukasz urządzenia, które idealnie sprawdzi się w domu albo takiego, które stanie na wysokości zadania podczas użytkowania w dużej firmie, to z pewnością znajdziesz tu produkt idealny. Oferujemy szeroki wybór małych urządzeń drukujących, które świetnie sprawdzą się do indywidualnego, domowego użytku, jak i profesjonalnych urządzeń wielofunkcyjnych, które usprawnią funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Każde urządzenie, które znajduje się w naszej ofercie, jest przez nas sprawdzone i gwarantujemy jego satysfakcjonującą jakość.

Dzierżawa – proponujemy nowe rozwiązania

Jesteśmy otwarci na elastyczne rozwiązania, dlatego jedną z naszych usług jest dzierżawa urządzeń drukujących. Umożliwi Ci to przetestowanie produktu i znalezienie idealnego rozwiązania dla siebie, a także ograniczy koszty towarzyszące zakupowi profesjonalnego sprzętu. Jest to kompleksowe rozwiązanie, ponieważ w cenie wynajmu oferujemy także materiały eksploatacyjne, serwis i przeglądy. Zadbaliśmy o to, aby zapewnić naszym klientom najlepszą ochronę i komfort użytkowania, dlatego podczas awarii wydzierżawionego urządzenia, zapewniamy urządzenie zastępcze. My w tym czasie dołożymy wszelkich starań, aby Twój sprzęt jak najszybciej wrócił do pełnej sprawności.

Dlaczego warto?

Dzierżawa zapewnia korzystanie z profesjonalnego sprzętu przez dowolny okres w stałej cenie, którą ustalimy – według Twoich indywidualnych preferencji – podczas podpisywania umowy. Nie musisz martwić się o ukryte koszty. Jest to doskonały sposób na wypróbowanie konkretnego urządzenia przed dokonaniem zakupu i wybór najlepszej z dostępnych opcji. Dzierżawimy także kasy i drukarki fiskalne – zarówno małe i mobilne modele, jak i takie, które sprawdzą się w większych sklepach.

Chcesz wydzierżawić swoje urządzenie? To prostsze niż myślisz.

Jeżeli jesteś w posiadaniu sprzętu drukującego, którego już nie używasz, oddaj je w dzierżawę z naszą pomocą! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Dzięki naszemu pośrednictwu nieużywane urządzenie przyniesie Ci stałą korzyść, a inna osoba będzie mogła z niego skorzystać ponosząc niższe koszty.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby dostosować usługę do swoich potrzeb.